• חדש
מדעי מערכת חיתוך, טבעת חותך זכוכית, המופעלת על יד כלים, גבוהה, פרקטיות, עבור ציוד תעשייתי

מדעי מערכת חיתוך, טבעת חותך זכוכית, המופעלת על יד כלים, גבוהה, פרקטיות, עבור ציוד תעשייתי

Buyers rating:
ILS 25.79

כמות

והכי חשוב, כל עובד יהיה בדיוק באותו הגודל, אשר היא גבוהה מעשיות.סיבוב קאטר יש 3 נקודת הבסיס שמחזיק את המקום, אפילו מחוספס מרקם אמנות זכוכית.יתר על כן, כגון מערכת חיתוך יכול להיות בעיגול בין 8 ס "מ ו 60 ס" מ קוטר.את סיבוב ראש חיתוך בסופו של t-bar מצויד עם שלושה באיכות גבוהה קרביד גלגלים יכול לחתוך בעוביים של 2-8 מ " מ.וזה החגורה משמש כדי לחתוך רצועות מ-3 ס "מ ל-30 ס" מ רוחב, חיסכון מסורבל חיתוך זמן.תכונה : 1. את סיבוב ראש חיתוך בסופו של t-bar מצויד עם שלושה באיכות גבוהה קרביד גלגלים יכול לחתוך בעוביים של 2-8 מ " מ.2. וזה החגורה משמש כדי לחתוך רצועות מ-3 ס "מ ל-30 ס" מ רוחב, חיסכון מסורבל חיתוך זמן.3. והכי חשוב, כל עובד יהיה בדיוק באותו הגודל, אשר היא גבוהה practicality4. סיבוב קאטר יש 3 נקודת הבסיס שמחזיק את המקום, אפילו מחוספס מרקם אמנות זכוכית.5. יתר על כן, כגון מערכת חיתוך יכול להיות בעיגול בין 8 ס "מ ו 60 ס" מ קוטר.מפרט : סוג פריט : זכוכית cutter How לחתוך רצועות : 1. פשוט ציפורניים סטנדרטית לוח שולחן העבודה שלך.2. למקם את קצה הזכוכית מול הלוח.3. החלק את הרצועה לבסיס על גבי טי-בר לשימוש המשקל החל 1-2-3-4 כדי להגדיר את הגודל של הרצועה שאתה רוצה לחתוך.להדק את הברגים אז זה הבסיס, הוא לא זז.4. כאשר אתה מחיל רציפה לחץ תוך הזזה החיתוך ההגה על הזכוכית, רצועת בסיס נע מעל הקצה של הלוח.איך לחתוך את העיגול : 1. המקום הזכוכית מתאים על שולחן העבודה.2. החלק את סיבוב קאטר המושב על t-bar.השתמש בקנה המידה מתחיל עם 6-8-10-12. הגדר את גודל המעגל שאתה רוצה לחתוך.להדק את הברגים אז זה הבסיס, הוא לא זז.3. המקום בסיבוב קאטר בסיס על הזכוכית להיות לחתוך.4. החזק את לחצן לחץ במרכז עגולה מחזיק עם האגודל שלך כדי לאבטח את בעל המקום.באותו זמן, רצוף לחץ תוך סיבוב t-לחתוך את הגלגל זכוכית.פרטים כגון מערכת חיתוך : 30 ס " מ, טי-בר : יש שני סולמות על T-bar.אחד קורא רוחב הרצועה להיות הבקיע עם הרצועה לבסיס.ו. סולם זה מתחיל עם 1-2-3-4.ואילו השני קנה מידה קורא את קוטרו של המעגל להיות הבקיע עם חותך מעגל הבסיס.ו. סולם זה מתחיל עם 6-8-10-12. כמו כן, בסיבוב הזה ראש חיתוך בקצה T-b.

אודות המוצר

Item Type:
Glass cutter
How to Cut Strips:
1. Simply nail a standard board to your workbench. :
2. Place the edge of the glass against the board. :
3. Slide the strip base onto the t-bar and use the scale starting at 1-2-3-4 to set the size of the strip you want to cut. Tighten the screws so that the base does not move. :
4. When you apply continuous pressure while sliding the cutting wheel on the glass, the strip base moves over the edge of the board. :
How to Cut the Circle:
1. Place the glass to be cut on the workbench. :
2. Slide the round cutter seat on the t-bar. Use the scale starting with 6-8-10-12. Set the size circle you want to cut. Tighten the screws so that the base does not move. :
3. Place the round cutter base on the glass to be cut. :
4. Hold the pressure button in the center of the circular holder with your thumb to secure the holder in place. At the same time, a continuous pressure is applied while rotating the t-cut wheel on the glass. :
Details to Such Cutting System:
30CM T-Bar:
There are two scales on the T-bar. One reads the width of the strip to be scored with the strip base. And this scale begins with 1-2-3-4.While the other scale reads the diameter of the circle to be scored with the circle cutter base. And this scale begins with 6-8-10-12. also, this round cutting head on the end of the T-b

מבצעים דומים