• חדש
LIXFDJ תעשיית שידות לילה, Multifuncti onStorage לצד שולחנות קפה שולחנות קפה בחדר השינה מנורת שולחן גודל: 40 38 48CM(צבע:3)

LIXFDJ תעשיית שידות לילה, Multifuncti onStorage לצד שולחנות קפה שולחנות קפה בחדר השינה מנורת שולחן גודל: 40 38 48CM(צבע:3)

Buyers rating:
ILS 50.55

כמות

1. : חומר : מתכת/ברזל 。צבעים : צבע התמונה. 2. : גודל : 40*38*48 CM. 3. : הצורה היא יציבה ולא רופפת, את מרקם קשה ואחידה, את אומנות מהממת, פשוט ואלגנטי הוא פשוט, אבל את האלמנט האופנתי הוא לא איבד.חצי בבית חצי אמנות. 4. : שנבחרו בקפידה חומר ידידותי לסביבה, אינו רעיל, חסר טעם, יציב ועמיד, רצוי חומרה, בסדר וחלק פינות, לגרד עמיד, המשפחה יכול להשתמש בו בביטחון. 5. : ישים הקלעים : סלון, חדר שינה, מרפסת, משרד, מלון, מעונות, מסעדה, בית קפה, סלון יופי, חנות בגדים, בר, מועדון, וכו'. : גודל : 40*38*48 CM : חומר : מתכת/ברזל - : צבע : צבע התמונה- : שנבחרו בקפידה חומר ידידותי לסביבה, אינו רעיל, חסר טעם, יציב ועמיד, רצוי חומרה, בסדר וחלק פינות, לגרד עמיד, משפחה יכול להשתמש בביטחון : הצורה היא יציבה ולא רופפת, את מרקם קשה ואחידה, את אומנות מהממת, פשוט ואלגנטי הוא פשוט, אבל את האלמנט האופנתי הוא לא איבד.חצי בבית חצי האמנות : ישים הקלעים : סלון, חדר שינה, מרפסת, משרד, מלון, מעונות, מסעדה, בית קפה, סלון יופי, חנות בגדים, בר, מועדון, וכו'. : אם יש לך מספיק זמן, אני מאמין שתמיד יש לי משהו בשבילך, יש לנו מאות שולחנות וכיסאות כדי שתוכלו לבחור, אני חושב שאתה יכול להיכנס לחנות שלנו לגלוש.- : אנו משתמשים הבינלאומי, לוגיסטיקה, מוצרי בדרך כלל צריך 15-25 ימים למשלוח, אם יותר מ-30 ימים, אנא פנה אלינו בזמן, אנו נותנים לך את הבעיה בהקדם האפשרי עוזר לפתור. : מוצר זה נמדד באופן ידני, השגיאה היא בדרך כלל 1-2 ס " מ. : כמה שגיאות עלולות להתרחש לאור, להציג זווית הירי.זה לא נושא איכות. : אנחנו לארוז כל מוצר כראוי.במקרה של משלוח נזק, אנא פנה אלינו בזמן.

אודות המוצר

מבצעים דומים