• חדש
GLALAXY קיר רכוב המסתובב מגבת מתלה עם ווים, להניף ידיים - Space Saver כביסה, חדר אמבטיה נירוסטה מתלה מגבות קיר רכוב

GLALAXY קיר רכוב המסתובב מגבת מתלה עם ווים, להניף ידיים - Space Saver כביסה, חדר אמבטיה נירוסטה מתלה מגבות קיר רכוב

Buyers rating:
ILS 100.95

כמות

קיר זה מתקן ייבוש מלא, חומרה זה מהר יותר, קל יותר להגדיר.מתאים לכל חדר כביסה,חדר אמבטיה,מטבח,מקורה/בריכה חיצונית,אזור וכו'.קומפקטי מתקפל קיר רכוב מתקן ייבוש עיצוב כדי למקסם את שטח מוגבל.בקלות להיפטר מהבלגן בחדר כביסה, אמבטיה, מתלה מגבות.המתלה מגיע עם מטלטלין ווים, להניף את הידיים, יעזור לך אוויר יבש את הכבד ואת הקטן ביותר הכביסה בקלות.האלומיניום כביסה מתלים לייבוש בגדים מעוצב להפליא כדי למנוע חלודה, קורוזיה וחמצון.מפרט : שם : מתלה מגבות אמבטיה קיר חומר : נירוסטה צבע : black Weight : 2000g This הקיר מתלה ייבוש מלא, חומרה זה מהר יותר, קל יותר להגדיר.מתאים לכל חדר כביסה,חדר אמבטיה,מטבח,מקורה/בריכה חיצונית,אזור וכו'.קומפקטי מתקפל קיר רכוב מתקן ייבוש עיצוב כדי למקסם את שטח מוגבל.בקלות להיפטר מהבלגן בחדר כביסה, אמבטיה, מתלה מגבות.המתלה מגיע עם מטלטלין ווים, להניף את הידיים, יעזור לך אוויר יבש את הכבד ואת הקטן ביותר הכביסה בקלות.האלומיניום כביסה מתלים לייבוש בגדים מעוצב להפליא כדי למנוע חלודה, קורוזיה וחמצון.חבילה כוללת : 1 x מתלה מגבות אמבטיה wallnote : תקבל רק מתלה מגבות אמבטיה הקיר לא אחרים אביזרים דקורטיביים.מדריך מדידה יגרום שגיאה של 1-2 ס " מ.בשל האור של התמונה או סיבות אחרות, ייתכנו הבדלים קלים בין התמונה לבין המוצר בפועל.עיין המוצר בפועל.תודה!.

אודות המוצר

name:
towel rack for bathroom wall
Material:
Stainless Steel
Color:
black
Weight:
2000g
This wall drying rack with complete hardware that’s quicker and easier to set up. :
Suitable for laundry room,bathroom,kitchen,indoor/outdoor pool area,etc. :
Compact foldable wall mounted drying rack design to maximize your limited space.Easily get rid of the mess in the laundry room and bathroom towel rack. :
The rack comes with movable hooks and swing arms, will help you air dry your heaviest and smallest laundry with ease. :
The aluminum laundry racks for drying clothes is beautifully designed to prevent rust, corrosion and oxidation. :
Package Includes:
1 x towel rack for bathroom wall :
You will only receive a towel rack for bathroom wall not other decorative accessories. :
Manual measurement will cause an error of 1-2 cm. :
Due to the light of the photo or other reasons, there may be slight differences between the picture and the actual product. Please refer to the actual product. Thank you! :

מבצעים דומים